You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Board.BiteFight.hu. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Special Agent W. Taylor

Tiszteletbeli Tag

• "Special Agent W. Taylor" started this thread

Date of registration: Apr 22nd 2007

• Send private message

1

Sunday, April 22nd 2007, 10:53pm

Általánosnál is általánosabb - Ide bárki írhat bármit ami csak az eszébe villan.

Ez hiányzik ide én már látom előre. Nem kell görcsölni, hogy úristen hol van olyan téma amihez hozzászólhatnék. Ide bárki írhat bármi. Persze kultúráltan!

Special Agent W. Taylor

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

2

Sunday, April 22nd 2007, 11:02pm

Amúgy beindul itt is az élet csak be kell indítani :) Nálam az volt az egyedüli baj, hogy az én e-mail rendszerem picit "lassú" és mire elérkezik hozzám egy nem magas prioritású levél az fél nap :p

craft-star

Lidérc

Date of registration: Apr 21st 2007

• Send private message

3

Sunday, April 22nd 2007, 11:11pm

Quoted

Originally posted by Special Agent W. Taylor
Amúgy beindúl itt is az élet csak be kell indítani :) Nálam az volt az egyedüli baj, hogy az én e-mail rendszerem picit "lassú" és mire elérkezik hozzám egy nem magas prioritású levél az fél nap :p

a baj az volt hogy a fórum nem volt rendesen beállítva :)

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

Date of registration: Apr 20th 2007

• Send private message

4

Monday, April 23rd 2007, 12:10am

Na ja, 3 szerveren fut az egész, egyen a játék, másikon a fórum, harmadikon a játékosok adatai, értékei, stb..
Mindhárom kb 1000 kilóméterre van tölem, csak neten tudok velük kommunikálni. Na szóval a fórumos nem volt beállitva. Nem küldte ki a maileket. Egy kis késő esti noszogatás kellett a német adminnak, hogy újrainditsa. Remélem ilyen nem fog többet történni mert azért rendesen égett a pofám miatta, meg szegény gépem is kapott egy két apait.

Cordelia

Élőholt

• Send private message

5

Monday, April 23rd 2007, 8:16am

Üdvözlet az uraknak és hölgyeknek!

Dart Vadernek már ímélben megírtam, hogy valami baj van nálam a karakterek képének generálásával. Ha az "Áttekintésben" a "kép szerkesztése" feliratra + a képre kattintok, annyi történik, hogy átirányít engem a "profil beállításokhoz". Semmi képszerkesztés vagy hasonló.

Kipróbáltam explorer, fox és opera alatt is, másik számítógépről is (tőlem 70 kilométerre), de semmi eredmény. Az én készülékemben van a hiba? :)

((Nagyon zárójelben jegyzem meg, hogy az emberek többségének nincs képe, pedig azért egy ilyen opciót nehezen lehet figyelmen kívül hagyni... szóval nem lehet egy elírt link, vagy bármi hasonló?)

További jó munkát az adminoknak, és jó játékot a játékosoknak :)

toni1990

Fertőzött

Date of registration: Apr 23rd 2007

• Send private message

6

Monday, April 23rd 2007, 10:20am

Szevasztok lenne egy kérdésem hogy lehet Pokol köveket venni és szerezni mert nekem kellene egy-két darabka lécci segítsetek pls köszi előre is alucarD
Gróf (Toni)

toni1990

Fertőzött

• Send private message

7

Monday, April 23rd 2007, 12:08pm

Na szeva újból még egy kérdés Klánt szeretnék alapítani hogyan kell? segítségeteket várom kösz Gróf alucarD (toni)

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

8

Monday, April 23rd 2007, 12:33pm

Két infót szeretnék megosztani a vérszomlyas bandával.

1. Klán alapitás a klán oldalon lehetséges (ki hitte volna). Ha a játékos nem tartozik egy klánhoz sem akkor két lehetőség van
talált klán - a progi szerint a "found clan" talált klánt jelent, helyesen Klán létrehozása
Klán Keresés - ez mindenki számára érthető

2. Ha szerkeszteni akarod a karaktered képét, de a beállitások jönnek be akkor először pipázd be a lenti opciót, hogy karakter képe legyen ne a faj jele.

Shakor

Fertőzött

• Send private message

9

Monday, April 23rd 2007, 1:04pm

Öööö, ha jol értem az a problémád, hogy a farkasember/vámpir arcának kép hejett a faj "logoja" van kint. Na ha ez a gond akko a kép szerkesztésre katt, lemész az aljára, és van egy pipával aktiválhato bigyula, alulrol a 2. sajna nem tudom mi a pontos szöveg, de "pipáld ki ha azt akarod hogy a faj hejett a saját képed legyen" vagy valami hasonlo, azt kipipa és ott van a választhato fejecskék tárháza, elöny ha prémium vagy mer akko válogatni is tucc nem csak az alapot tolja be. Ha nem ez volt a hiba akko asszem baj van az értelmezésemmel! :D
Ladies and Gentlemen ... Fasten Your Seatbelts

Cordelia

Élőholt

• Send private message

10

Monday, April 23rd 2007, 1:09pm

Jaja, közben én is rájöttem a dologra...

Ami bekavart, hogy a szöveg szerint "Ha kipipázod a négyzetet, játékosok képe helyett fajának jele fog állni." - a "kipipázni" szó az én olvasatomban azt jelentette, hogy "kiszedni a pipát", úgyhogy ezért nem esett le korábban...

A "talált klánra" viszont életemben nem jöttem volna rá. ;)

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

11

Monday, April 23rd 2007, 1:13pm

Ez is a forditóprogira fogom :D :D :D

Cordelia

Élőholt

• Send private message

12

Monday, April 23rd 2007, 1:29pm

Sebaj, a "DVD-játékos" óta már nekem se kéne csodálkozni semmin...
Azért ezek majd át lesznek írva idővel, ugye?

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

13

Monday, April 23rd 2007, 1:33pm

Ki lesz javitva, de még nem határozták meg mikor lesz update.

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

14

Monday, April 23rd 2007, 2:15pm

Magát a fórumot nem forditja le senki, mert az a WoltLabs tulajdona, BurningBoadrs 2.3.6. A Gemeforge GMBh aki a Bitefight-ot fejlesztette csak felhasználója a fórum programnak. Minden Gameforge jaték (12) fórumja, minden országban (kb 20) angolul van.

User Control Panel
Ráklikkelsz, kijönnek az opciók, kiválasztod az avatart, custom avatart yesre és a browseval feltöltöd amit akarsz.

PM box - private messages Fórumon belüli üzenetek

calendar - ez szrtm érthető

members - regisztrált tagok listája

team - ebben az adminok vannak

search - keresés

FAQ - gyakran feltett kérdések magával a fórummal (nem a tartalom) kapcsolatban, alapvető dolgok

Admin cp - ez nem fontos a usernek

Chat - link egy irc-re

Pillory - bejegyzések, figyelmeztetések, kitiltások

toni1990

Fertőzött

• Send private message

15

Monday, April 23rd 2007, 2:50pm

lécci mondjátok el hogy lehet pokolkövet szerválni mert foggalmam sincs ha rákattintok a vásárlására akkor a prémium jön be

a másik problémám ha meg akarom szerkezteni az emberkémet pl: szem haj test bőrszín stb akkor mindíg prémiumra dob ki fizetni kell ha meg akarom változtatni a vámpíromat???lécci mondjátok el
de a pokol kövek a fontosak arra mindenféleképp válaszoljatok lécci
kösz Gróf alucarD (toni)18

Mr_X

Lélekőr

• Send private message

16

Monday, April 23rd 2007, 2:57pm

Azé nincs Pokolköved mert azt majd csak venni tudsz Kemény Valutáért egyébb ezsközök Segítségével..de azt is csak akkro ha azok a drága Jó Német és Magyar kollegák megoldják hogy Kishazánkból is lehssen majd Prémiumozni =) Karakterképet is pont ezé nem tudsz még váltogatni mer azt is ez a Prémium Fless Teszi majd Telejssé xD Asszem...

Szóval Fizetni kell majd ezekért ha Beindulnak a dolgok =) =\
...Szólítom a Holtakat...a valaha Voltakat...Az egyszer Létezőket...a majdan Eljövőket...

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

17

Monday, April 23rd 2007, 3:08pm

Friss fórumon még van időm mindenre válaszolni, ha már nem megy akkor valakit be kell venni a csapatba.
Na nézzük sorban
1. Ékezet nem lehet, rövidités min 3 betű
2. Aláirás: User cp, edit signature, ott irkálhatsz, képet tehetsz stb
3. A gép előre meghatározott képletekbe teszi a játékosok értékeit, igy számolja ki a nyertest. 20% és 80% közötti értékeket kap.
4. Vannak trükkös opciók, gyűrűk, amulettek, de erről pontos infóm nincs mikor is lesz bevezetve. Folyamatosan feljesztenek, szerintem végleges formája mincs a játéknak.
5. Nem akarom itt a sors öklét játszani, szóval , kis dolgokért nem bannolok. Amit feltétlenül be kell tartani az a multizás és a sértegetés, (káromkodás, anyázás, stb.) kerülése. Ezért a kettőért nincs bocsánat. 1töl 365 napos bant, vagy kitiltást tudok osztogatni a játékra és a fórumra is. Játszatok nyugodtan, irjatok a fórumra, szórakozás az egész, nem valami légósképző ahol nem lehet semmit csak ha megengedik. Amig normális keretek között megy a dolog nem kell parázni.

DarthVader

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

18

Monday, April 23rd 2007, 3:15pm

Ha felmászok a turulra és üvöltözöm, hogy PRÉMIUMOT ÁRPÁD NÉPÉNEK!!!!!!!!!!!!! akkor sem fog gyorsabban menni. Amikor a németek megegyeznek a mobilosokkal és a bankokkal, csak akkor lesz prémium. Naponta kérdezek rá, h hogy állnak vele.

toni1990

Fertőzött

• Send private message

19

Monday, April 23rd 2007, 3:45pm

szevasztok még egy fontos kérdés bocs hogy ennyit zaklatom az embereket
de megcsináltam a klánt
és nem tom hogy lehet embereket hívni bele nem írja sehol hogy csatlakozzanak meg ilyenek elmagyarázznátok lécci

Special Agent W. Taylor

Tiszteletbeli Tag

• Send private message

20

Monday, April 23rd 2007, 4:20pm

Ahogy látom ez a fórum tényleg hiányzott :D Na majd elolvasom ki, mit írt ide. De lenne egy kérdésem. A vámpír, hogy kerül a villanyoszlophoz amit lefejel sikertelen embervadászatnál?
A vérfarkas meg megfejeli az ezüst étkészlet bolt kirakatát vagy mi? :D
A vámpír nem olyan akinek nem szabad fényre mennie vagy, mostanában, hogy van ez?